• English
  • Deutsch

Main menu

Sponsoring

Miło nam poinformować, że 1 maja 2014 roku została podpisana umowa sponsorska miedzy klubem sportowym GTT Diament GOSiR Gniezno a nowym sponsorem tytularnym – firmą Maciejka – wiodącym producentem obuwia, który swoją siedzibą ma w Gnieźnie przy ulicy Strumykowej 7.

Uroczystego podpisania umowy dokonali z ramienia klubu prezes GTT Diament GOSiR pan Robert Mikołajczak natomiast ze strony nowego sponsora podpis złożył właściciel a zarazem prezes firmy „Maciejka” pan Piotr Maciejewski. Klub tym samym w najbliższym sezonie startowym będzie występował pod nową nazwą „Maciejka Diament GOSiR Gniezno”. Zawodnicy, kierownictwo oraz trenerzy klubu bardzo cieszą się, że tak duża firma stała się naszym sponsorem. To tylko utwierdza nas w przekonaniu, że triathlon jest bardzo atrakcyjny nie tylko dla kibiców i pasjonatów dyscypliny. Mamy nadzieję, że sukcesy zdobyte już w tym sezonie pod nowym „szyldem” staną się zaczątkiem do długofalowej przyjaźni i będą trwałym fundamentem pod kolejne zwycięstwa na wielu arenach sportowych w kraju i zagranicą.

Aktualności Maciejka Diament GOSiR Gniezno

WICEMISTRZOSTWO ŚWIATA – zespołowo !!!
Na zdjęciu drużyna GTT DIAMENT MACIEJKA GOSIR GNIEZNO na finiszu rywalizacji.
Jeszcze jeden sukces … na MŚ w Paryżu. Kuba Kowalski startujący w tzw sztafecie przyjaźni Polsko – Brazylijsko – Francuskiej zajął bardzo dobre trzecie miejsce … świetny występ i wspaniały kapitał na przyszłość dla tego młodego (kat młodzik) zawodnika gratulacje !!

Sztafeta przyjaźni tuż przed metą.